Centrum Nieruchomości Magent, ul. Korzenna 10, 81-587 Gdynia
58 629-21-70, 694-681-488, biuro@magent.com.pl

Informujemy, że biuro zakończyło działaność w zakresie pośrednictwa nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyceny nieruchomości.

 

Oferujemy kompleksową, profesjonalną i w pełni dopasowaną do potrzeb klientów obsługę nieruchomości. Zajmujemy się kupnem, sprzedażą, najmem, wynajmem oraz zamianą wszelkiego rodzaju nieruchomości. Zapewniamy usługę profesjonalnej wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, która jest potrzebna np. do określenia ceny sprzedaży lub uzyskania kredytu hipotecznego.


Doświadczenie zebrane przez firmę wiąże się z jej obecnością na rynku nieruchomości od 1999 roku. Na liście naszych sukcesów jest duża liczba zrealizowanych zleceń o nieskomplikowanym charakterze, jak również spraw zakończonych sukcesem, które wymagały znacznie większego zaangażowania i umiejętności poszukiwania optymalnych rozwiązań. Każde zlecenie jest dla nas cennym doświadczeniem.

Gwarancja bezpieczeństwa transakcji dokonywanych na rynku nieruchomości jest jednym z naszych priorytetów. Kładziemy szczególny nacisk na dbałość o interesy naszych klientów. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu klienci otrzymują gwarancję bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Jesteśmy członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych i działamy zgodnie z powszechnie przyjętymi standardami oraz zasadami etyki zawodowej.

Profesjonalizm specjalistów pracujących w firmie potwierdzają licencje państwowe. W naszym biurze pracują wyłącznie licencjonowani pośrednicy nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowi gwarantujący klientom dyskrecję, niezawodność w realizacji powierzonych obowiązków i wysoką jakość obsługi. Stawiamy na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, dlatego bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach branżowych. Wiedza i doświadczenie byłyby niczym bez znajomości rynku nieruchomości, więc uważnie śledzimy zmieniające się tendencje i aktualne trendy. Na co dzień współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi, którzy sprawnie i fachowo pomagają w finalizowaniu transakcji.

FaLang translation system by Faboba

projektowanie stron www agencja marketingowa